Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


TopOption- informacje w pigułce

Link do założenia konta: KLIKNIJ PO NAJWYŻSZY BONUS STARTOWY

Minimalny depozyt: 100 PLN

Minimalna inwestycja: 5 PLN

Instrumenty: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary, Pary.

Rodzaje opcji: High / Low, One Touch, Boundary, Short Term.

Nasza ocena: 9/10

TopOption

Top Option to pierwszy regulowany przez UE broker opcji binarnych. TopOption posiada licencję i podlega nadzorowi unijnemu, jest innowatorem opcji binarnych, oferuje szeroki zakres inteligentnych, przyjaznych użytkownikowi produktów, usług i narzędzi transakcyjnych atrakcyjnych dla profesjonalistów i stanowiących pomoc dla nowych inwestorów przy wejściu w internetowy obrót opcjami binarnymi.

Co bardzo istotne gwarantem bezpieczeństwa i zaufania TopOption orpócz nas jest broker Markets.com. TopOption to ich spółka córka poswięcona opcjom binarnym, a więc w pełni uczciwa, wypłacalna i profesjonalna. A jeżeli nie znasz jeszcze Markets.com zapoznaj się z ich recenzją w zaprzyjaźnionym nam serwisie: KLIKNIJ.

Platforma binarna TopOption została zaprojektowana tak, aby zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i poczatkujący gracze potrafili się tutaj odnaleźć. W ofercie znajduje się ponad 180 instrumentów w tym niespotykane nigdzie indziej pary! Łatwe w użyciu platformy TopOption: mobilna i WWW, nie wymagające pobierania plików, zapewniają bezpośredni dostęp i natychmiastowe przeprowadzenie transakcji.

Niestety czasem w TopOption system nei zdąży nadążyć za kliknięciem przez to otwiera się nam pozycja po cenie innej niż oczekiwana. To wielki minus TopOption, aczkolwiek jest to zupełnie losowe i czasem działa na naszą korzyść. Powinno jednak zostać to poprawione.

TopOption oferuje trzy rodzaje kont handlowych:

  • Starter.
  • PRO.
  • VIP.

Jakie konto zostanie nam przydzielone zależy oczywiście od kwoty naszego depozytu. Konta Starter to depozyty do $999. Aby założyć konto PRO nasz depozyt musi wynosić pomiędzy $1000, a $4999. Natomiast konta VIP przysługują inwestorom, którzy wpłacą minimum $5000. Największą zaletą przechodzenia na wyższy poziom jest wysokość bonusu oraz korzyści dodatkowe, jak na przykład sygnały smsowe opcji binarnych.

Jeżeli zainteresował Cię broker TopOption zapraszamy do zapoznania się z naszymi dalszymi artykułami na jego temat:

  1. Dowiedz się jak zalozyć konto - zobacz film!
  2. Sprawdź jak dokonać wpłaty i wypłaty środków - zobacz film!
  3. Zobacz faktyczne inwestowanie u tego brokera na naszym filmie!
  4. Przeczytaj o bonusach, które możesz uzyskać u tego brokera!

 

TYLKO U NAS AŻ 100% BONUS DO 5000 EURO!

TERAZ ZAŁÓŻ KONTO W TOPOPTION I ZGŁOŚ SIĘ PO BONUS AŻ 5000 EUR- KLIKNIJ TU LUB W BANER!