Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Wpłaty

Opteck niestety nie oferuje najpopularniejszej formy płatności internetowych - Skrilla. I to mimo, że się reklamuje, iż oferuje. W związku z tym najbardziej efektywna będzie wpłata kartą kredytową.

Do Opteck dokonamy wpłaty za pomocą:

  • Karty kredytowej (VISA, MasterCard, AMEX, JCB).
  • Tradycyjnego przelewu bankowego.
  • Internetowych form płatności (CashU, IDEAL, Webmoney).

Opteck nie pobiera prowizji za dokonywanie depozytów, a minimalna kwota wpłaty wynosi 200 euro lub $250.

Poniżej prezentujemy przykładowy filmik, na którym deponujemy 200 euro kartą kredytową do Opteck.

Wypłaty

Nie ma minimalnej kwoty wypłaty z Opteck. Podobnie jak u większości brokerów wypłaty musimy dokonać tą samą drogą co depozytu.

Opteck wypłacimy środki za pomocą:

  • Karty kredytowej (VISA, MasterCard, AMEX, JCB).
  • Tradycyjnego przelewu bankowego.
  • Internetowych form płatności (CashU, IDEAL, Webmoney).

Poniżej prezentujemy przykładowy filmik, na którym zlecamy wypłatę środków z Opteck.