Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Wpłaty

Do Exbino możemy deponować środki najpopularniejszymi sposobami płatności. Ciekawym dodatkiem stosowanym tylko w Exbino jest możliwość depozytu poprzez Bitcoina! To jedyna taka możliwość szybkiej wpłaty na rynku. Exbino obsługuje przelewy bankowe w czterech walutach (PLN, EUR, USD, GPD), a więc strata na przewalutowaniu prawdopodobnie nam nie grozi. Wpłaty do Exbino są pozbawione prowizji. 

Do Exbino dokonamy wpłaty za pomocą:

  • Karty kredytowej (VISA, MasterCard, AMEX, JCB).
  • Tradycyjnego przelewu bankowego.
  • Internetowych form płatności (Skrill, Bitcoin).
  • Szybkiego przelewu bankowego (sofort, cashbill).

Minimalna kwota wpłaty do Exbino wynosi 150 euro lub 600 PLN.

Poniżej prezentujemy przykładowy filmik, na którym deponujemy 150 euro przez skrill do Exbino.

Wypłaty

Z Exbino minimalnie wypłacimy kwotę 10 euro (lub odpowiednio $10, 10 funtów, 40 złotych). Podobnie jak u większości brokerów wypłaty musimy dokonać tą samą drogą co depozytu. Zwrot środków z Exbino na kartę kredytową raz w miesiącu jest darmowy. Za każdy kolejny, dokonywany w tym samym miesiącu kalendarzowym prowizja wynosi 10 EUR/USD/GBP lub 40 PLN,  w zależności od waluty przypisanej do konta Exbino. Również przelew bankowy raz w miesiącu jest darmowy,  za każdy kolejny prowizja wynosi 10 EUR/USD/GBP lub 40 PLN.

Exbino wypłacimy środki za pomocą:

  • Karty kredytowej (VISA, MasterCard, AMEX, JCB).
  • Tradycyjnego przelewu bankowego..

Poniżej prezentujemy przykładowy filmik, na którym zlecamy wypłatę środków z Exbino.

TYLKO Z NAMI WYNEGOCJUJESZ AŻ 100% BONUSU ORAZ OTRZYMASZ IPADA!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO W EXBINO I ZGŁOŚ SIĘ PO BONUS ORAZ IPADA - KLIKNIJ TU LUB W BANER!