Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Wpłaty

TopOption to wszystkie najpopularniejsze metody płatności. Nie zadziwi nas tu brak jakiejś metody, ale też nie zachwyci obecność jakiejś niespodziewanej. Po prostu karty, przelew i portfele internetowe. Te popularne. Wpłaty do TopOptiom pozbawione są jakichkolwiek opłat.

Do TopOption dokonamy wpłaty za pomocą:

  • Karty kredytowej (VISA, MasterCard, Delta).
  • Tradycyjnego przelewu bankowego.
  • Przelewy 24.
  • Portfela internetowego (Skrill, Neteller).

Minimalna kwota wpłaty do TopOption wynosi 100 PLN.

Poniżej prezentujemy przykładowy filmik, na którym deponujemy 100 PLN przez skrill do TopOption.

Wypłaty

TopOption oferuje wypłaty pozbawione opłat. Podobnie jak u większości brokerów wypłaty musimy dokonać tą samą drogą co depozytu. Jeżeli wpłacaliśmy kartą to cały zysk wypłacimy inną metodą.

TopOption wypłacimy środki za pomocą:

  • Karty kredytowej (VISA, MasterCard, Delta).
  • Tradycyjnego przelewu bankowego.
  • Portfela internetowego (Skrill, Neteller).

Poniżej prezentujemy przykładowy filmik, na którym zlecamy wypłatę środków z TopOption.