Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Trading

Samo inwestowanie w firmie Opteck jest stosunkowo proste. Platforma jest w pełni po polsku i w całości online. Dzięki temu możemy inwestować z każdego miejsca na ziemi, również mobilnie. Minimalna kwota inwestycji w opcje binarne w Opteck to 25 euro.

Po złożeniu inwestycji system Opteck bardzo przyjemnie prezentuje nam aktualną cenę i graficznie działa na naszą wyobraźnie czerwieniąc w przypadku porażki i zieleniąc wygrane inwestycje.

Ważną zaletą inwestycji w Opteck jest (pokazane na filmiku) odrzucenie ceny. Dzięki temu zawsze dokonamy transakcji po kursie jaki nam odpowiada, a nie po nagłej zmianie wartości.

Sam proces inwestycji w Opteck można skrócić do poniższych kroków:

  1. Logujemy się na swoje konto w Opteck - kliknij tutaj.
  2. Klikamy trading room.
  3. Wybieramy rodzaj opcji.
  4. Ustalamy zmienne (aktywo, czas wygaśnięcia, stawka).
  5. Klikamy góra (up) lub dół (down) oraz inwestuj.

Pozostaje nam już tylko czekać na rozliczenie naszej inwestycji przez Opteck, co trwa kilka sekund lub - co nawet bardziej wskazane - utworzyć kolejną inwestycję.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki filmik pokazujący jak działa inwestowanie w praktyce:

Załóż konto w Opteck już teraz i odbierz bonus - KLIKNIJ TUTAJ!