Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Trading

Platforma inwestycyjna Exbino była pierwszą platformą pozwalającą inwestować w opcje binarne w języku polskim. Dlatego też każdy z Was powinien sobie poradzić z inwestowaniem w Exbino bez żadnych problemów. Co ważne platforma jest w formie online, a to oznacza, że możemy inwestować z każdego urządzenie - również mobilnego!

Minimalna inwestycja w Exbino zależy od rodzaju wybranej opcji. Dla niektórych będzie to 20 euro, dla innych 25 euro.

Po złożeniu inwestycji w Exbino pod wykresem otrzymujemy bardzo przyjazną grafikę z aktualnymi wartościami naszych inwestycji (które są na plus, które na minus). Dzięki temu stale możemy śledzić aktualny stan konta. 

Sam proces inwestycji w Exbino można skrócić do poniższych kroków:

  1. Logujemy się na swoje konto w Exbino - kliknij tutaj.
  2. Klikamy platforma.
  3. Wybieramy rodzaj opcji.
  4. Ustalamy zmienne (aktywo, czas wygaśnięcia).
  5. Klikamy góra (call) lub dół (put).
  6. Wpisujemy stawkę i klikamy start lub inwestycja.

Pozostaje nam już tylko czekać na rozliczenie naszej inwestycji przez Exbino, co trwa kilka sekund lub - co nawet bardziej wskazane - utworzyć kolejną inwestycję.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki filmik pokazujący jak działa inwestowanie w praktyce:

 

TYLKO Z NAMI WYNEGOCJUJESZ AŻ 100% BONUSU ORAZ OTRZYMASZ IPADA!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO W EXBINO I ZGŁOŚ SIĘ PO BONUS ORAZ IPADA - KLIKNIJ TU LUB W BANER!