Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Trading

Platforma transakcyjna firmy anyoption jest jedną z najbardziej skomplikowanych na rynku. Tak jak procesu inwestycji każdy się szybko nauczy, tak już sama otoczka w tej firmie nie jest zbyt przyjemna. Ważne, iż anyoption oferuje platformę mobilną w internecie. Dzięki temu możemy inwestować z każdego miejsca na ziemi. Minimalna kwota inwestycji w opcje binarne w anyoption to 25 euro.

W anyoption mamy do dyspozycji w zasadzie tylko opcje binarne standardowe. Do tego z bardzo małą możliwością ustalenia czasu zakończenia opcji (najbliższa godzina, koniec dnia, koniec tygodnia, koniec miesiąca). 

Natomiast sporą zaletą platformy tradingowej anyoption jest wybór zysku lub zwrotu. Na przykład inwestując w paręwalutową EUR/USD mamy do dyspozycji: 

  • 80% zysku w przypadku wygranej transakcji przy 5% zwrocie w przypadku przegranej transakcji,
  • 75% zysku w przypadku wygranej transakcji przy 10% zwrocie w przypadku przegranej transakcji,
  • 70% zysku w przypadku wygranej transakcji przy 15% zwrocie w przypadku przegranej transakcji,
  • 65% zysku w przypadku wygranej transakcji przy 20% zwrocie w przypadku przegranej transakcji,
  • 60% zysku w przypadku wygranej transakcji przy 25% zwrocie w przypadku przegranej transakcji.

Dzięki temu w anyoption mogą inwestować zarówno gracze z awersją, jak i skłonnością do ryzyka.

anyoption nie posiada rónież żadnego graficznego systemu prezentującego aktualny zwrot z inwestycji. To minus. Aby taki zwrot sprawdzić musimy zjechać niżej i kliknąć open w zakłądce profit line. W przypadku wielu otwartych opcji może to być kłopotliwe.

Sam proces inwestycji w anyoption można skrócić do poniższych kroków:

  1. Logujemy się na swoje konto w anyoption - kliknij tutaj.
  2. Klikamy option trading.
  3. Wybieramy rodzaj opcji, ustalamy zmienne (czas wygaśnięcia, zysk/zwrot).
  4. Klikamy góra (call) lub dół (put).
  5. Wpisujemy stawkę i klikamy buy.

Pozostaje nam już tylko czekać na rozliczenie naszej inwestycji przez anyoption, co trwa kilka sekund lub - co nawet bardziej wskazane - utworzyć kolejną inwestycję.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki filmik pokazujący jak działa inwestowanie w praktyce:

 

ANYOPTION TO IDEALNE MIEJSCE BY ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z INWESTYCJAMI!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W ANYOPTION - KLIKNIJ TU LUB W BANER!