Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Trading

Platforma inwestycyjna TopOption to profesjonalne narzędzie w języku polskim. Poza wykresami dostarcza ono najważniejsze wiadomości, aktualne tendencje inwestorskie, czy kursy akcji.

Minimalna kwota inwestycji w TopOption jest rekordowo niska i wynosi zaledwie 5 PLN! To absolutny fenomen, który długo nei zostanie pobity. Dzięki temu każdy z Was może nauczyć się inwestować za symboliczne piwo!

Sam proces inwestycji w TopOption można skrócić do poniższych kroków:

  1. Logujemy się na swoje konto w TopOption - kliknij tutaj.
  2. Klikamy Zacznij już teraz.
  3. Wybieramy rodzaj opcji, następnie rodzaj instrumentu
  4. Ustalamy zmienne (aktywo, czas wygaśnięcia, stawka).
  5. Klikamy zieloną strzałkę w górę lub czerwoną strzałkę w dół i przycisk Zastosuj.

Otwarte pozycje automatycznie pojawią się pod wykresem na czerwono, żółto lub zielono. Oczywiście powinniśmy kibicować by jak najwięcej opcji zakończyło nam się w kolorze zielonym. Również pod wykresem w każdej chwili możemy się przełączyć na pozycje wygasłe oraz pozycje Jeden Dotyk.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki filmik pokazujący jak działa inwestowanie w praktyce:

Załóż konto w TopOption już teraz i odbierz bonus - KLIKNIJ TUTAJ!