Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Exbino - informacje w pigułce

Link do założenia konta: KLIKNIJ PO NAJWYŻSZY BONUS STARTOWY

Minimalny depozyt: 150 EURO

Minimalna inwestycja: 20 EURO

Instrumenty: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary.

Rodzaje opcji: High / Low, One Touch, Short Term.

Nasza ocena: 8/10

Exbino

Exbino jest marką stworzą przez Exclusive LTD, internetową spółkę prywatną, zarejestrowaną zgodnie z prawem Unii Europejskiej (IBC REGISTRATION NO: 109205), mającą siedzibę na terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, pod adresem: Suites 7B & 8B, 50 Town Range, Gibraltar.

Exbino to pierwszy broker opcji binarnych jaki pojawił się na polskim rynku inwestycyjnym. Platforma Exbino została stworzona zarówno na potrzeby początkujących inwestorów indywidualnych jak i doświadczonych graczy na rynku. Platforma inwestycyjna jest w pełni bezpieczna i zaawansowana technologicznie.

Dzięki doświadczeniu na polskim rynku Exbino to najlepsza obsługa klienta jaką Polacy mogą aktualnie otrzymać. Osobisty manager - Polak - oraz dodatkowa obsługa aż do 22:00 na chacie, telefonicznie i mailowo również po polsku. Problemy rozwiązywane są sprawnie, a odpowiedzi udzielane rzeczowo.

Exbino oferuje trzy rodzaje kont handlowych:

  • Starter.
  • Trader.
  • VIP.

Wybór konta uzależniony jest tylko i wyłącznie od kwoty naszego depozytu. Wpłacając do 999 EURO otrzymamy konto Starter, wpłacając 1000 EURO - 1999 EURO przypadnie nam konto Trader, a wpłaty powyżej 2000 EURO pozwolą nam cieszyć się najlepszym kontem - kontem VIP. Wraz z przechodzeniem na wyższy poziom będzie rósł nasz bonus od depozytu oraz liczne korzyści dodatkowe, takie jak indywidualne szkolenia czy więcej wypłat bez prowizji.

Jeżeli zainteresował Cię broker Exbino zapraszamy do zapoznania się z naszymi dalszymi artykułami na jego temat:

  1. Dowiedz się jak założyć konto - zobacz film!
  2. Sprawdź jak dokonać wpłaty i wypłaty środków - zobacz film!
  3. Zobacz faktyczne inwestowanie u tego brokera na naszym filmie!
  4. Przeczytaj o bonusach, które możesz uzyskać u tego brokera!

 

TYLKO Z NAMI WYNEGOCJUJESZ AŻ 100% BONUSU ORAZ OTRZYMASZ IPADA!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO W EXBINO I ZGŁOŚ SIĘ PO BONUS ORAZ IPADA - KLIKNIJ TU LUB W BANER!