Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Bonusy w Opteck

Jako, że wysokość bonusu w Opteck to temat rzeka jesteśmy zmuszeni zacząć od końca, a więc od warunków i zasad. I tak niezależnie od kwoty bonusu jaką otrzymacie będzie on obwarunkowany obrotem pięćdziesięciokrotnym oraz będzie wypłacany po wykonaniu obrotu. Co to znaczy?

Jeżeli na przykład uzgodniliśmy bonus 150% dla kwoty 2000 euro, to po wykonaniu transakcji na łączną kwotę 120 000 euro otrzymamy na konto darmowe 3000 euro, które będziemy mogli niezwłocznie wypłacić. Co ważne aby uwolnić bonus możemy niezliczoną ilość razy dopłacać lub wypłacać nasze środki pieniężne.

Standardowo Opteck oferuje bonus uzależniony od konta handlowego, które otworzyliśmy (a więc od rodzaju depozytu):

  • konto Zielone 200 - 499 euro, bonus 25%.
  • konto Brązowe 500 - 999 euro, bonus 35%
  • konto Srebrne 1000-4999 euro, bonus 45%
  • konto Złote ponad 5000 euro, bonus 55%

Nie do końca jest to prawda. Nam się udało wynegocjować bonus 150% juz od kwoty depozytu 1000 euro! Co więcej zagwarantowaliśmy sobie również 250 euro zwrotu w przypadku nieudanych transakcji! No i najważniejsze poniżej:

TYLKO DLA NAS OPTECK ZAOFEROWAŁ UNIKALNY, DODATKOWY BONUS 10% - CZYLI RAZEM MOŻNA OTRZYMAĆ AŻ 160% BONUSU!

Załóż konto w Opteck już teraz i odbierz bonus - KLIKNIJ TUTAJ!