Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Bonusy w Exbino

W Exbino najwyższy dostępny bonus wynosi 100%. Jednak tak naprawdę jest on dużo wyższy. Dlaczego? Bo Exbino przy większych wpłatach do bonusu dorzuca za darmo nagrody rzeczowe takie jak na przykład: Ipada 4 Retina 16 GB/Iphone 5s GOLD lub Mac Book Pro. Tak naprawdę to dużo lepsza opcja, bo jeżeli nie uda nam się obrócić bonusu, to nie zostajemy z niczym jak u konkurencji. Sprzęt jest bowiem wysyłany niezależnie od dokonanego obrotu!

Standardowo w Exbino mamy trzy progi bonusów startowych:

  • 33% bonusu przy depozytach 150 - 199 euro.
  • 40% bonusu przy depozytach 200 - 349 euro
  • 100% bonusu przy depozytach powyżej 350 euro (aż do kwoty 5000 euro!).

W praktyce jednak istnieją dwa dalsze progi:

  • Ponad 100% bonusu przy depozytach minimum 2500 euro.
  • Ponad 100% bonusu przy depozytach minimum 5000 euro.

Na jakiej zasadzie one działają? Jeżeli dokonamy wpłaty w wysokości co najmniej 2500 euro otrzymamy 100% bonusu na konto oraz do wyboru  Ipada 4 Retina 16 GB/Iphone 5s GOLD! Jeżeli natomiast nasz depozyt wyniesie minimum 5000 euro otrzymamy 100% bonusu pieniężnego oraz Mac Book Pro dodatkowo!

Sprzęt jest wysyłany zaraz po depozycie i pozostaje u nas za darmo nawet w przypadku nieobrócenia bonusem!

A obrót bonusem w Exbino jest najniższy na rynku! Aby bonus podlegał wypłacie, należy dokonać nim 30-krotnego obrotu. Czyli na przykład wpłacamy 2 500 euro, na koncie od razu znajduje sie 5 000 euro. Całą gotówkę możemy wypłacić po otwarciu pozycji na łączną kwotę 75 000 euro. Jakby się nad tym zastanowić to zaledwie 15-krotny obrót stanem konta. Z gwarantowanym Iphonem w kieszeni! To zdecydowanie najlepsza promocja na rynku.


TYLKO Z NAMI WYNEGOCJUJESZ AŻ 100% BONUSU ORAZ OTRZYMASZ IPADA!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO W EXBINO I ZGŁOŚ SIĘ PO BONUS ORAZ IPADA - KLIKNIJ TU LUB W BANER!