Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Weryfikacja dokumentów

Opcje binarne to w pełni legalne i uregulowane źródło inwestycji. Właśnie dlatego wszyscy - naprawdę WSZYSCY - brokerzy opcji binarnych mają obowiązek weryfikacji czy Wy to Wy. Czasami weryfikacja ta następuje niezwłocznie po założeniu konta, czasami dopiero po dokonaniu depozytu, a zdarza się i tak, że dopiero przy ewentualnej wypłacie.

Weryfikacja działa jednak na Waszą korzyść. Dzięki niej nikt nie wypłaci Waszych funduszy, nikt się pod Was nie podszyje, nikt na Was nie założy konta.

Każdy z brokerów stosuje podstawowe metody weryfikacji, do których należą:

  • weryfikacja adresu e-mail,
  • weryfikacja dokumentu tożsamości,
  • weryfikacja adresu zamieszkania.

Pierwszy krok jest najprostszy. Najczęściej niezwłocznie po założeniu nowego konta przychodzi na naszą skrzynkę pocztową e-mail z linkiem aktywacyjnym. To standardowa procedura na zwykłych forach i portalach, a co dopiero w instytucjach jakby nie było finansowych.

Weryfikacja dokumentu tożsamości polega na wysłaniu do supportu skanu lub zdjęcia (kolorowego!) przodu i tyłu naszego dowodu osobistego. Ewentualnie paszportu. Potwierdza to naszą datę urodzenia oraz nazwisko i imię.

Najwięcej trudności przysparza weryfikacja adresu zamieszkania. Chodzi tutaj o jakiś rachunek (woda, prąd, telefon, ubezpieczenie) lub wyciąg z banku z naszym adresem. Nie może on jednak być starszy niż 6 miesięcy. Co jeżeli ktoś nie ma samochodu, nic w abonamencie, ani konta w banku? Może wysłaćzaświadczenie o zamieszkaniu z urzędu miasta.

Niektórzy brokerzy stosują również weryfikację dodatkową, która zwykle polega na:

  • weryfikacji środka płatności,
  • weryfikacji numeru telefonu.

Weryfikacja środka płatności polega na przysłaniu skanu (kolorowego) karty kredytowej użytej do dokonania depozytu lub wysłania adresu mailowego, którym depozytowano konto przez skrill. Nie ma powodów do obaw, na screenie karty można zamalować większość liczb.

Weryfikacja numeru telefonu jest bardzo prosta. Albo przychodzi do nas smsem krotki kod do podania na stronie, albo dzwoni miły konsultant i pyta o potwierdzenie. Szybko i sprawnie.

Istotne: Weryfikacja dokumentów działa na Waszą korzyść - nie denerwujcie się nią!