Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Bonusy depozytowe

Nie jest łatwo dowiedzieć się jakie bonusy oferują poszczególni brokerzy opcji binarnych na powitanie. Część z nich w ogóle nie informuje o bonusach na stronie, cześć pisze w stylu "otrzymaj bonus do 2000 euro", ale o żadnych warunkach nie ma mowy i tylko nieliczni przedstawiają całą swoją ofertę w internecie.

My postaraliśmy się zebrać dla Was bonusy (lub zakresy bonusów) oferowane przez polecanych brokerów. Promocje na binary to jednak sprawa mocno indywidualna i zależą one od naszego osobistego managera konta, który dodatkowo musi skonsultować się ze swoim przełożonym.

Ogólnie przy wyborze bonusu należy zwracać uwagę na kilka kwestii:

 • Procent depozytu,
 • Sposób przyznania bonusu,
 • Wysokość depozytu,
 • Obrót bonusem.

Procent depozytu oznacza jaki procent darmowej gotówki otrzymamy przy naszym następnym deponowaniu środków pieniężnych. Na przykład 150% bonus od depozytu oznaczać będzie darmowe $1500 jeżeli wpłacimy $1000. Trading będziemy mogli więc zacząć aż od $2500!

Jednak nie zawsze! Ważny jest również sposób przyznania bonusu. Część brokerów przyznaje bonus automatycznie z depozytem i można nim obracać, ale część dopiero po wykonaniu obrotu. Obie wersje mają swoje zalety (na przykład w drugim wypadku możemy niezwłocznie dokonać wypłaty w każdym momencie). Przed wybraniem bonusu musimy jednak zapoznać się z tym warunkiem.

Ważna jest również wymagana wysokość depozytu. Co nam przyjdzie z bonusu 400% jeżeli aby go otrzymać musimy zdeponować $400 000? No chyba, że akurat mamy tyle przeznaczone na inwestycje, ale większość inwestorów na opcjach binarnych operuje jednak sumami czterocyfrowymi.

No i na końcu obrót bonusem. Nawet jeżeli wszystkie powyższe kwestie przypadną nam do gustu, ta może wszystko zepsuć. Obrót to wielkość transakcji, którą musimy zawrzeć przed wypłatą bonusu. Na przykład obrót 40 razy bonusu $1000 oznacza konieczność zainwestowania $40 000 przed wypłatą.

Istotne: Wybierając bonus zwróć uwagę na powyższe cztery kwestie!

Negocjowanie bonusów

Ale to nie wszystko. Gdy podejmiemy kontakt z naszym osobistym managerem konta będziemy mieć możliwość negocjacji bonusów (oczywiście nieoficjalną). Negocjacji, która dobrze poprowadzona może zwiększyć początkową ofertę kilkakrotnie, jednocześnie zmniejszając obrót!

Negocjować w zasadzie można cztery rzeczy:

 • obrót,
 • procent bonusu,
 • wysokość depozytu,
 • dodatkowe promocje.

Na jedno zdanie zasługuje w zasadzie tylko ostatni punkt (pozostałe były omówione wyżej). Dodatkowe promocje są naszymi korzyściami nie wynikającymi z powyższych kwestii. Zaliczamy do nich takie oferty jak na przykład: zwrot nieudanej inwestycji do danej kwoty, wyższy % zwrotu na danym instrumencie, indywidualne szkolenie 1 na 1 z danego tematu, itp.

Jak negocjować? Nie ma uniwersalnego sposobu. Sporo zależy od managera konta jakiego nam dopiszą oraz od jego szefa. Ważne jest by zapoznać się z zakładkami bonus na naszym portalu i sprawdzić ile nam się udało najwięcej wynegocjować. To dobry punkt odniesienia, że coś się da zrobić.

Dobrze jest również mieć przygotowane swoje "niezbędne minimum" jakie nas zadowoli. Na przykład 100% przy depozycie $1000 i obrocie 50 razy. Wtedy możemy spokojnie obserwować oferty managera, pytać o wyższe bonusy, korzystać z poniższych wariantów itp. Często zdziwimy się jak dużo można ugrać samą rozmową!

Kilka dodatkowych wskazówek dotyczących negocjacji bonusów:

 • zawsze negocjuj mailem;
 • dokonaj wcześniej minimalnego depozytu;
 • zwal na metody wpłaty i wypłaty;
 • konkurencja dała więcej;
 • różnice kursowe.

Dlaczego mailem? Bo przez telefon, często po angielsku, łatwiej nas rozczytać. Osoba po drugiej stronie też jest rozliczana z naszych depozytów, więc chwila niecierpliwości w oczekiwaniu na maila pomoże nam w zadaniu. Jak się wymigać? Najprościej pracą do 17:00.

Konta, które były już wcześniej zasilane małymi kwotami są bardziej wiarygodne. Support wie, że rozmawia z realną osobą i negocjacje są prowadzone w celu złożenia depozytu, a nie zrobienia sobie żartu z kogoś. Nie przejmujcie się - u żadnego brokera wcześniejszy depozyt nie odbiera prawa do bonusu! To nie zakłady bukmacherskie.

Dobrze jest jak nam coś nie pasuje we wpłatach i wypłatach. Różnice kursowe to jeden przykład. Na czym polegają? Po prostu mówimy, że mamy konto w złotówkach i na wpłacie + wypłacie takiej samej kwoty tracimy dużo pieniążków. Support pośpieszy z ratunkiem. 

Ostatni trik jest najprostszy i często przez Was używany w życiu. Opteck daje 150%? Napiszcie im, że Exbino zaoferowało 175%. Nie odpuszczą tego.

Istotne: Negocjacja bonusu to pierwszy krok efektywnej inwestycji!