Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Ranking brokerów

Wybór brokera opcji binarnych jest pierwszym krokiem jaki musimy podjąć rozpoczynając inwestycje. W sieci jest ich naprawdę nieograniczona ilość - jednak nie wszyscy są profesjonalni. Teoretycznie każdy broker oferuje to samo. Jednak gdy się przyjrzeć bliżej znajdziemy sporo różnic.

Co ważne - w naszym rankingu zdecydowaliśmy się umieścić tylko uczciwych brokerów. Mogą oni się różnić supportem, szybkością wypłat, oferowanym zyskiem, czy jakoscią platformy inwestycyjnej, ale są w pełni legalni, licencjonowani i wypłacalni. Do każdego z reklamowanych przez nas brokerów wpłacaliśmy pieniądze i z każdego je wypłacaliśmy i otrzymaliśmy. Znamy osobiście wielu managerów.

Dlatego Twój wybór powinien zostać dokonany z jednego z reklamowanych przez nas brokerów. W sieci jest pełno brokerów mamiących nieskończonym zyskiem, ultra wysokim bonusem, itp. Potem jednak okazuje się, że "cos" jest zawsze nie tak. My za naszych brokerów gwarantujemy. A którego z nich wybierzesz to już Twoja decyzja.

Przy wyborze brokera główny nacisk położony jest na wiele drobnych różnic. Dotyczą one różnych działów i mogą być istotne (wysokość zysku, ilość instrumentów, poziom bonusu) lub mniej istotne (język supportu, minimalna stawka). W naszej recenzji każdego brokera zaprezentowaliśmy z pięciu głównych stron:

  • Ogólny opis.
  • Zakładanie konta.
  • Wpłaty i wypłaty.
  • Trading.
  • Bonusy

Każda zakładka została należycie zanalizowana i opisana. Co ważne tam gdzie tylko się dało nagraliśmy przykładowy filmik i go zamieściliśmy dla Was!

Istotne: Nie daj się omamić kłamliwymi reklamami. My oferujemy obiektywny ranking brokerów!

Ogólny opis

Ogólny opis brokera to parę zdań naszych ekspertów na jego temat. Znajdą się tu wszystkie informacje, które nie pasowały do poniższych czterech kroków oraz najważniejsze informacje w pigułce. Jeżeli macie mało czasu i wiecie o co chodzi w opcjach binarnych to rzut okiem na ten artykuł wystarczy by porównać brokerów.

Zakładanie konta

Wydawałoby się prosta czynność, ale po pierwsze nie wszyscy znają język angielski, a po drugie czasem brokerzy utrudniają nawet ten krok. Dlatego też nagraliśmy dla Was filmiki pokazujące co, gdzie, kiedy i jak wpisać zakładając konta.

Dzięki nam nie stracisz bonusu i podasz tylko te dane, które musisz.

Istotne: Nawet jeżeli już wybrałeś brokera warto założyć konta u pozostałych aby otrzymywać bonusy!

Wpłaty i wypłaty

Każdego z oferowanych przez nas brokerów dokładnie sprawdziliśmy. Dokonaliśmy wpłaty, obrotu i wypłaty. Dlatego też oferujemy Wam za darmo najświeższe informacje pomagające w wyborze. No bo przecież brokerzy różnią się metodami wpłaty, metodami wypłaty, szybkością transakcji, prowizjami, minimalnymi wpłatami, itp.

Co ważne nagraliśmy dla Was krótkie filmiki pokazujące przykładowe wpłaty i wypłaty z konta.

Istotne: Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z jej warunkami u danego brokera!

Trading

W artykulach o tradingu opisaliśmy dla Was platformy inwestycyjne brokerów. Skupiliśmy się na instrumentach jakie oferują, dostępnych rodzajach opcji oraz oczywiście zysku jaki można tam osiągnąć. 

Warto również zwrócić uwagę na same efekty wizualne i graficzne. Zarówno do podejmowania decyzji (niektóre wykresy są dosyć niewyraźnie i niezmienne), jak i do zarabiania (sposób prezentacji wykupionych opcji).

U każdego brokera nakręciliśmy krótki filmik prezentujący przykładowe inwestycje. Specjalnie dla Was - za darmo.

Istotne: Inwestycja powinna być nie tylko zyskowna, ale i przyjemna!

Bonusy

Można by je nazwać najważniejszą rzeczą odróżniającą brokerów gdyby nie to, że oferują je w zasadzie wszyscy na rynku. Wizja dodatkowej gotówki, którą wystarczy obrócić i wypłacić mami każdego inwestora. I dobrze, bo darmowa gotówka się nam należy jako utrzymującym brokerów. 

Część brokerów oferuje bonusy jako procent od pierwszego depozytu. Zwykle można wynegocjować również bonus od kolejnych depozytów. No i zdarzają się bonusy bezdepozytowe, które wystarczy obrócić i można wypłacać!

Każdy bonus obwarunkowany jest ustalonym obrotem. Często warunki takie nie są łatwe do wydobycia z regulaminów i znowu przychodzimy z pomocą. Opisaliśmy dla Was wszystkie bonusy, doradzamy Wam jak je negocjować, a czasem oferujemy jako jedyni w Polsce dany bonus!

Istotne: Zawsze składając depozyt zapytaj o bonus!