Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Inwestuj po publikacji NFP!
2017-06-02

Opteck zaprasza do inwestycji w dniu dizsiejszym zaraz po ogłoszeniu ważnych danych w Stanach Zjednoczonych. Mowa oczywiście o raporcie NFP (wskaźnik zmiany zatrudnienia w sektorze publicznym w USA - Non Farm Payrolls). Miesiąc temu wskaźnik ten bardzo rozczarował rynki, wynosząc tylko 138 tysięcy, w stosunku do prognozowanych 180 tysięcy. Wielu inwestorów wykorzystało tę sytuację inwestując w pozycję PUT. Jak będzie tym razem? Prognozuje się 147 tysięcy nowych miesc pracy. Niezaleznie od faktycznych danych mozesz zarobić inwestując w Opteck!

Tutaj zarejestrujesz się w Opteck i poznasz szczegóły bonusu 150%!