Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Wybory parlamentarne we Francji
2017-06-11

Można powiedzieć, że mamy tydzień wyborów w Europie. To dobry czas na szybki zarobek. W dniu dzisiejszym trwa pierwsza tura wyborów parlamentarnych we Francji. Według najnowszych sondaży szansę na większość ma partia niedawno wybranego prezydenta Macrona. Co ciekawe frekwencja jest jedną z najniższych w historii. O godzinie 17:00 wyniosła zaledwie 41 procent. Pamiętaj by jutro tradować w Opteck niezależnie od wyników wyborów!

Tutaj zarejestrujesz się w Opteck i poznasz szczegóły bonusu 150%!