Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Rodzaje kont w Opteck
2017-07-08

Rozważasz rozpoczęcie inwestycji na platformie handlowej Opteck? Sprawdź poniżej jakie konto forex będzie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Broker Opteck oferuje aż sześć różnych kont. Do wyboru jest konto podstawowe, brązowe, srebrne, złote, platynowe oraz czarne. Każde kolejne konto to większe przywileje dla klientów, ale i większa wymagana kwota inwestycji. Na początek najbardziej polecamy konto srebrne z codziennymi analizami rynkowymi i manadżerem doradzającym w naszych inwestycjach!

Tutaj zarejestrujesz się w Opteck i poznasz szczegóły bonusu 150%!