Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Wtorkowe propozycje inwestycyjne!
2017-07-11

Trwa 28 tydzień roku. To dobry moment na inwestycje. Na dzisiaj przygotowaliśmy dla Was poradę dotyczącą ropy. Jak zachowają się ceny? Podpowiadamy razem z ekspertami brokera  eXbino! 
ROPA: Ceny ropy powinny dzisiaj wzrastać ze względu na prognozowany wzrost zapotrzebowania na ropę w najbliższych tygodniach. Prognoza: CALL!

Tutaj zarejestrujesz się w Exbino i poznasz szczegóły bonusu 100 PLN bez depozytu!