Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


W co dzisiaj zainwestować?
2017-07-28

Piątek to ostatnia szansa  na inwestycje w tym tygodniu. A uczciwie trzeba przyznać, że dużo się działo. Jak wykorzystać ten ostatni dzień tygodnia? W co radzą dzisiaj inwestować eksperci eXbino
USA: Według najnowszych prognoz, gospodarka Stanów Zjednoczonych przyspieszyła w drugim kwartale, by osiągnąć 2.5 procent wzrostu w skali roku. Dlatego warto inwestować we wzrosty. Prognoza: CALL!

Tutaj zarejestrujesz się w Exbino i poznasz szczegóły bonusu 100 PLN bez depozytu!