Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Produkty Apple za darmo od eXbino!
2017-08-03

Czy wiecie, że broker eXbino bardzo nagradza swoich klientów, którzy dokonują depozytu? Nawet jeżeli to nie jest pierwszy depozyt, to można otrzymać urządzenie marki Apple! Na przykład aby otrzymać Phone 7, należy złożyć depozyt na kwotę minimum 5000 € (lub równowartość w pozostałych walutach). Poza bonusem  w wysokości 3500 € otrzymasz też za darmo urządzenie do inwestowania – iPhone 7!

Tutaj zarejestrujesz się w Exbino i poznasz szczegóły bonusu 100 PLN bez depozytu!