Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


USD/JPY - zainwestuj w Opteck!
2017-08-21

Broker Opteck zaprasza do inwestycji w parę walutową USD/JPY. Jak przystało na dobrego brokera, Opteck oferuje swoim klientom wiele par walutowych do inwestycji, w tym parę USD/JPYPara ta może się umocnić dzisiaj dzięki stabilizacji notowań dolara, który odbił się od najniższego od 4 miesięcy poziomu wobec jena. Dodatkowo jeżeli dopiero otwierasz konto w Opteck, to otrzymasz bonus od pierwszego depozytu!

Tutaj zarejestrujesz się w Opteck i poznasz szczegóły bonusu 150%!