Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Opteck - informacje w pigułce

Link do założenia konta: KLIKNIJ PO NAJWYŻSZY BONUS STARTOWY

Minimalny depozyt: 200 euro / $250

Minimalna inwestycja: 25 euro / $25

Instrumenty: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary.

Rodzaje opcji: High / Low, One Touch, Boundary, Short Term.

Nasza ocena: 8/10

Opteck

Opteck jest znakiem towarowym stworzonym przez Bnet LTD, internetową spółkę prywatną, zarejestrowaną zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii, mającą siedzibę na 788-790 Finchley Road, Londyn, NW11 7TJ, UK.
Spółka Bnet online LTD została założona i jest zarządzana przez zespół profesjonalistów specjalizujących się w: obrocie opcjami binarnymi, aktywach, walutach, towarach, indeksach a także marketingu, programowaniu oraz nowych technologiach. Stosuje najnowsze technologie, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji oraz dać satysfakcję naszym klientom.

Platforma handlowa Opteck została stworzona na potrzeby inwestorów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych na całym świecie. Co ważne jest ona w całości online i nie ma potrzeby pobierania żadnego dodatkowego oprogramowania w celu inwestowania w opcje binarne. Pozwala to na inwestowanie w opcje binarne z każdego komputera na świecie.

W Opteck mamy możliwość założenia jednego z aż siedmiu rodzajów rachunku handlowego. Uzależnione one są w zasadzie tylko od kwoty naszego planowanego depozyty, a różnią się sporymi korzyściami jakie możemy otrzymać od Opteck. I tak każdy z Was ma możliwość otwarcia konta: Demo (wirtualne środki, Zielonek (200 eur-499eur), Brązowego (500eur-999eur), Srebrnego (1000eur-4999eur), Złotego (5000 euro - 9999 euro), Platynowego (10 000 euro - 24 999 euro) oraz Czarnego (powyżej 25 000 euro depozytu).

Obsługa klienta w Opteck znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Każdy nowy użytkownik otrzymuje osobistego - polskiego (!) - managera konta, który wprowadzi nas w inwestycje binarne oraz zaoferuje najlepsze warunki.

Jeżeli zainteresował Cię broker Opteck zapraszamy do zapoznania się z naszymi dalszymi artykułami na jego temat:

  1. Dowiedz się jak zalożyć konto - zobacz film!
  2. Sprawdź jak dokonać wpłaty i wypłaty środków - zobacz film!
  3. Zobacz faktyczne inwestowanie u tego brokera na naszym filmie!
  4. Przeczytaj o bonusach, które możesz uzyskać u tego brokera!

 

TYLKO DLA NAS OPTECK ZAOFEROWAŁ UNIKALNY, DODATKOWY BONUS 10% - CZYLI RAZEM MOŻNA OTRZYMAĆ AŻ 160% BONUSU!

Załóż konto w Opteck już teraz i odbierz bonus - KLIKNIJ TUTAJ!