Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


Banc De Binary - informacje w pigułce

Link do założenia konta: KLIKNIJ PO NAJWYŻSZY BONUS STARTOWY

Minimalny depozyt: $250

Minimalna inwestycja: $1

Instrumenty: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary.

Rodzaje opcji: High / Low, One Touch, Boundary, Short Term.

Nasza ocena: 7/10

Banc De Binary

Banc De Binary to firma powstała po światowym kryzysie gospodarczym. Sama zapewnia, iż jej celem było zapewnienie inwestorom możliwość bezpiecznego handlu i maksymalizacji zysku. Banc De Binary łączy najnowsze technologie i innowacje z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych. Obecnie broker działa w ponad 100 krajach na całym świecie i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku opcji binarnych.

Platforma inwestycyjna Banc De Binary jest stale udoskonalana. Całkiem niedawno została zaktualizowana i teraz wszyscy klienci mają wybór korzystania ze starszej lub z nowszej wersji. Zdecydowanie polecamy starszą wersję użytkownikom ze starszym sprzętem gdyż nowa wersja zajmuje sporo pamięci operacyjnej. W Banc De Binary inwestorzy mogą inwestować w ponad 90 aktywów i otwierać wszystkie najpopularniejsze opcje binarne.

Banc De Binary jest raczej przeznaczony dla inwestorów znających angielski. Ich strona i obsługa jest wprawdzie dostępna w dziewięciu językach, ale żadnym z nich nie jest język polski. Jednak jeżeli angielski nie jest barierą językową, to już sama obsługa klienta u tego brokera pozytywnie nas zaskoczy. Obsługa klienta działa 24 godziny na dobę, a kontakt jest szybki i sprawny niezależnie czy wybierzemy chat, maila lub telefon.

Banc De Binary oferuje pięć rodzajów kont handlowych:

  • Konto demo.
  • Konto Micro Silver.
  • Konto Standard Gold.
  • Konto Personal Broker Reserved.
  • Konto VIP Lions Club.

Konto demo przeznaczone jest dla testów. Niestety nie jest ono oferowane za darmo. Aby otworzyć konto demo musimy zdeponować minimum $250. Każdy użytkownik na koncie demo otrzymuje $50 000 na ćwiczenie swoich umiejętności inwestycyjnych.

Kolejne rodzaje kont bezpośrednio zależą już od wysokości naszego depozytu i przynoszą nam coraz to większe korzyści. Konto Micro Silver jest podstawowym kontem Banc De Binary. Do jego otworzenia wymagany jest depozyt $250 - $2 500. Konto Standard Gold to depozyty z przedziału $2 501- $5 000. Dodatkowo konto te uprawnia już do 100% bonusu. Konto Personal Broker Reserved otwierają inwestorzy, którzy wpłacają $5 001 - $50 000. Daje ono kilka dodatkowych korzyści, takich jak sygnały zmiany ceny wysyłane prywatnie. I wreszcie konto VIP Lions Club przeznaczone jest dla profesjonalnych inwestorów, którzy deponują minimum $50 000. Konto te daje wiele dodatkowych korzyści, jak na przykład zniżki hotelowe i lotnicze.

Jeżeli zainteresował Cię broker Banc De Binary zapraszamy do zapoznania się z naszymi dalszymi artykułami na jego temat:

  1. Dowiedz się jak założyć konto - zobacz film!
  2. Sprawdź jak dokonać wpłaty i wypłaty środków - zobacz film!
  3. Zobacz faktyczne inwestowanie u tego brokera na naszym filmie!
  4. Przeczytaj o bonusach, które możesz uzyskać u tego brokera!

 

TYLKO Z NAMI OTRZYMASZ WYŻSZY BONUS POWITALNY!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ KONTO W BANC DE BINARY I ZGŁOŚ SIĘ PO BONUS - KLIKNIJ TU LUB W BANER!