Witaj na OpcjeBinarne.edu.pl


Nasz portal i forum sa dla Ciebie zarówno jeżeli pierwszy raz słyszysz o opcjach binarnych, jak i jeżeli już wiesz co to są opcje binarne. Z nami nauczysz się inwestować i rozpoznawać sygnały we wszystkie rodzaje opcji binarnych: High / Low (wzrost / spadek), One Touch (jeden dotyk), Boundary (zakresowe), Short Term (szybkie, 60-sekudnowe, 30-sekundowe). Zapraszamy również na nasze forum opcji binarnych, gdzie na każde Wasze pytanie i problem z brokerami odpowiedzą nasi eksperci opcji binarnych!
Dzięki nam Twoja inwestycja w instrument jakim jest opcja binarna się opłaci! Prezentujemy w sposób szczegółowy najlepszych brokerów opcji binarnych: TopOption, Exbino, 24option, Opteck, anyoption oraz Banc De Binary. Analizujemy bonusy, promocje, pokazujemy jak otworzyć konto, dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę.


anyoption - informacje w pigułce

Link do założenia konta: KLIKNIJ TUTAJ I OTWÓRZ DARMOWE KONTO DEMO W ANYOPTION!

Minimalny depozyt: $250

Minimalna inwestycja: $25

Instrumenty: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary.

Rodzaje opcji: High / Low, One Touch, 0-100.

Nasza ocena: 8/10

anyoption

Platforma inwestycyjna anyoption jest znakiem handlowym Uroboros. Spółka jest regulowana przez Securities Exchange Commission (CySEC) na Cyprze pod nr. 187/12. anyoption jest jednym z najważniejszych światowych brokerów opcji binarnych i znakiem rozpoznawanym w wielu krajach. Frima anyotion została założona w 2008 roku i od tego czasu zyskał setki tysięcy lojalnych użytkowników z całego świata.

anyoption to zaawansowana platforma inwestycyjna w formie webtradera. Jest ona przystępna zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i dla nowicjuszy na rynku walutowym. anyoption oferuje opcje binarne na ponad sto różnych instrumentów z całego świata. Ciekawostką jest jednak brak opcji short-term oraz boundary, co akurat może być plusem dla początkujących inwestorów.

anyoption oferuje również opcję option+ czyli swoistego zaawansowanego webtradera, w którym można sprzedać swoje opcje w dowolnym (!) momencie po aktualnej cenie. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób z awersją do ryzyka.

anyoption to także profesjonalna platforma mobilna na smartfony i tablety. Dzięki niej inwestorzy mogą inwestować w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.

anyoption to bardzo profesjonalny support, który działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Poza przydzielonym nam osobistym managerem, z którym możemy kontaktować się telefonicznie i mailowo dostępni są również konsultanci na livechacie, pod emailem głównym i pod obsługą telefoniczną. Niestety nie po polsku.

anyoption podobnie jak inni brokerzy oferuje dodatkowe korzyści jeżeli zdecydujemy się złożyć większe depozyty. W przeciwieństwie do konkurencji nie nazywa tego jednak "pięcioma kontami handlowymi". Każdy użytkownik w anyoption ma po prostu konto regularne, a jego korzyści zależą od depozytu. Progi depozytów są następujące:

  • < $499.
  • $500 - $999.
  • $1000 - $1999.
  • > $2000.

I tak dzięki depozytowi w wysokości minimum $500 otrzymacie darmowy przewodnik o opcjach binarnych. Z depozytem $1000 oprócz tego zostanie Wam przydzielony mentor, który będzie Was kierował w kierunku lepszych inwestycji. Natomiast depozyty powyżej $2000 gwarantują również sygnały rynkowy wysyłane dwa razy dziennie.

Jeżeli zainteresował Cię broker anyoption zapraszamy do zapoznania się z naszymi dalszymi artykułami na jego temat:

  1. Dowiedz się jak założyć konto - zobacz film!
  2. Sprawdź jak dokonać wpłaty i wypłaty środków - zobacz film!
  3. Zobacz faktyczne inwestowanie u tego brokera na naszym filmie!
  4. Przeczytaj o korzyściach, które możesz uzyskać u tego brokera!

 

ANYOPTION TO IDEALNE MIEJSCE BY ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z INWESTYCJAMI!

JUŻ TERAZ ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO W ANYOPTION - KLIKNIJ TU LUB W BANER!